6 kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki

Utworzono: 29-12-2015

W dniu 20 grudnia odbyła się szósta i zarazem ostatnia w tym roku kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Rozegrano trzy mecze, które zakończyły się wynikiem 2:1, mecz pomiędzy I LO w Lęborku a KS Strzebielino zakończył się walkowerem na korzyść KS Strzebielino. Zwycięstwo odniosły zespoły: Klaja Cafee, Drywa Kowalstwo i Romek Lębork.

Dużą niespodziankę zrobił zespół Drywa Kowalstwo, pokonując KS Baza 44 - ubiegłorocznego zwycięzcę amatorskiej ligi.

W meczu pomiędzy Klaja Cafee a ZK Joker pierwszy set zwyciężyli zawodnicy Jokera. W drugim i trzecim wysoko przegrali i ostatecznie zostali pokonani przez zespół Klaja Cafee.

W spotkaniu zespołów Romek Lębork i AZS Lębork było sporo zwrotów akcji. Jeden i drugi zespół miał spore okazje do zakończenia obu setów na swoja korzyść. W trzecim secie zawodnicy Romka odskoczyli na kilka punktów i to wystarczyło, aby zwyciężyć w całym pojedynku. Lider tabeli amatorskiej ligi w tej kolejce pauzował.

Zespoły rozegrały 6 kolejkę i do zakończenia rundy zasadniczej pozostało jeszcze trzy kolejki.

Klaja Cafee : ZK Joker 2:1

Drywa Kowalstwo : KS Baza 44  2:1
Romek Lębork : AZS Lębork  2:1
LO nr 1 Lębork : KS Strzebielino  0:2