IV kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku

Utworzono: 01-12-2015

W ostatnią niedzielę listopada odbyła się czwarta kolejka rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku.
Tego dnia rozegrano 4 mecze, dwa pierwsze zakończyły się wynikami po 2:0, dwa kolejne były bardziej wyrównane i zakończyły się wynikiem 2:1. Niepokonanym zespołem w lidze pozostaje Bojan Żubry, który pokonał 2:0 zespół ZK Joker Wicko i po 4 kolejkach jest liderem tabeli.
Drugi mecz - pojedynek pomiędzy zespołami KS Baza 44 i Romek Lębork zakończył się wynikiem 2:0. Baza 44 zwyciężyła, zdobywając 3 punkty w tabeli, zajmuje drugie miejsce.
Kolejne mecze to walka punkt za punkt i aby wyłonić zwycięzcę trzeba było rozegrać trzeciego seta. W meczu I LO w Lęborku  z Drywa Kowalstwo, licealiści zwyciężyli pierwszego seta. W drugim i trzecim młodym zawodnikom nie starczyło sił, natomiast zawodnicy Drywa Kowalstwo byli bardziej skoncentrowani i popełniali mniej błędów. To zwycięstwo dało zespołowi Drywa Kowalstwo trzecie miejsce w tabeli.
Ostatni mecz, pomiędzy Klaja Cafee i KS Strzebielino, do samego końca dawał obu zespołom takie same szanse na zwycięstwo. Po przegranym pierwszym secie zawodnicy Klaja Cafee nie odpuścili i dwa kolejne sety zwyciężyli.
W tej kolejce pauzował zespół AZS Lębork.

W grudniu odbędą się dwie następne kolejki, tj. 6 i 20 grudnia.