Urząd Miejski w Lęborku

Otwarte spotkanie z ekologią

Utworzono: 13-03-2017

Zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych tematyką ochrony powietrza na otwarte spotkanie z ekologią, które stworzy możliwość wzbogacenia wiedzy z zakresu efektywności energetycznej. Spotkanie poprowadzi Prezes Ligi Ochrony Przyrody Oddział Kościerzyna we współpracy z Urzędem Miejskim w Kościerzynie oraz w Lęborku.

Województwo pomorskie, jak i wiele innych województw ma problem ze smogiem. To nienaturalne zjawisko atmosferyczne polegające na współwystępowaniu zanieczyszczenia powietrza oraz niekorzystnych zjawisk naturalnych, powoduje coraz więcej zagrożeń. Ogromny wpływ na to, jakie substancje trafiają do powietrza ma człowiek i jego zachowanie. Sprawdźmy co możemy zrobić, aby ograniczyć negatywny wpływ substancji szkodliwych na Nasze zdrowie i jakość powietrza w Naszym regionie.
Spotkanie odbędzie się 20 marca br. o godz. 12:00 w Sali Rajców lęborskiego Ratusza.
Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu „Ekologicznie postępujesz – dymów nie emitujesz! Kampania na rzecz poprawy jakości powietrza województwa Pomorskiego” dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

 

Ważne
Budżet Obywatelski na 2019 rok – w marcu składanie wniosków
13-02-2018
Rozpoczynamy szóstą edycję Budżetu Obywatelskiego w Lęborku. Składanie przez...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF