Urząd Miejski w Lęborku

Ogólnopolska Karta Seniora

Utworzono: 07-02-2017

Zapraszamy mieszkańców Lęborka, którzy ukończyli 60 lat do przystąpienia do Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”.

Organizatorem Programu ,,Ogólnopolska Karta Seniora” jest Stowarzyszenie MANKO, wydawca magazynu „Głos Seniora” z siedzibą przy ul. Siarczki 16, w Krakowie.

Partnerem programu jest Gmina Miasto Lębork. Program ,,Ogólnopolska Karta Seniora” jest programem przeznaczonym dla seniorów zamieszkałych na terenie całej Polski, w tym dla mieszkańców Miasta Lębork, którzy dzięki posiadaniu karty, mogą skorzystać z promocji przygotowanych przez Stowarzyszenia MANKO oraz partnerów Programu. Przystąpienie do Programu jest bezpłatne. Podczas realizacji Programu od uczestników nie będzie pobierane żadne wynagrodzenie.
 
Warunkiem udziału w Programie „Ogólnopolskiej Karty Seniora” jest wypełnienie zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w Referacie Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Lęborku (pok. C1), oraz do bezpośredniego wydruku.
 
Na stronie internetowej http://glosseniora.pl/ znajdziecie Państwo również informacje wszystkich ulgach oferowanych przez partnerów uczestniczących w Programie.
 
Karta Seniora uprawnia do różnego rodzaju zniżek, takich jak m.in.: pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym, udział w turnusie rehabilitacyjnym, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, przejazd PKP, seanse kinowe, przedstawienia teatralne, usługi gastronomiczne itp. (w zależności od ulg zaproponowanych przez firmy i instytucje przystępujące do Programu). W Urzędzie Miejskim w Lęborku, cyklicznie dostępny będzie również bezpłatny egzemplarz magazynu „Głosu Seniora”.
 

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF