przejdź do wersji normalnej (graficznej) | RSS | Mapa strony
Polski | English

Menu


Ogólnopolska Karta Seniora

Zapraszamy mieszkańców Lęborka, którzy ukończyli 60 lat do przystąpienia do Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”.

Organizatorem Programu ,,Ogólnopolska Karta Seniora” jest Stowarzyszenie MANKO, wydawca magazynu „Głos Seniora” z siedzibą przy ul. Siarczki 16, w Krakowie.

Partnerem programu jest Gmina Miasto Lębork. Program ,,Ogólnopolska Karta Seniora” jest programem przeznaczonym dla seniorów zamieszkałych na terenie całej Polski, w tym dla mieszkańców Miasta Lębork, którzy dzięki posiadaniu karty, mogą skorzystać z promocji przygotowanych przez Stowarzyszenia MANKO oraz partnerów Programu. Przystąpienie do Programu jest bezpłatne. Podczas realizacji Programu od uczestników nie będzie pobierane żadne wynagrodzenie.
 
Warunkiem udziału w Programie „Ogólnopolskiej Karty Seniora” jest wypełnienie zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w Referacie Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Lęborku (pok. C1), oraz do bezpośredniego wydruku.
 
Na stronie internetowej http://glosseniora.pl/ znajdziecie Państwo również informacje wszystkich ulgach oferowanych przez partnerów uczestniczących w Programie.
 
Karta Seniora uprawnia do różnego rodzaju zniżek, takich jak m.in.: pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym, udział w turnusie rehabilitacyjnym, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, przejazd PKP, seanse kinowe, przedstawienia teatralne, usługi gastronomiczne itp. (w zależności od ulg zaproponowanych przez firmy i instytucje przystępujące do Programu). W Urzędzie Miejskim w Lęborku, cyklicznie dostępny będzie również bezpłatny egzemplarz magazynu „Głosu Seniora”.
 

Copyright © Urząd Miejski w Lęborku, ul. Armii Krajowej 14, 84-300 Lębork