Lębork - informacje

Uwaga - komunikat dla mieszkańców ws. pracy Ratusza

Z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiczną i rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-Co V-2  w Polsce, w trosce o Państwa bezpieczeństwo,  prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim do niezbędnego minimum. Zachęcamy do załatwiania spraw drogą mailową, przez e-puap lub pocztą tradycyjną. 

Dla klientów, których sprawy nie mogą być załatwione przez platformę e-puap, telefonicznie lub mailowo, od dnia 10 sierpnia 2020 r. (poniedziałek) do odwołania otwarte będzie wyłącznie wejście główne (budynek B) – od ulicy Armii Krajowej.

Wejście do budynku możliwe jest wyłącznie przy zachowaniu przez klientów zasad ochrony osobistej - zakrywania ust i nosa maską lub przyłbicą oraz dokonania dezynfekcji rąk.


Koronawirus - alarmowy nr telefonu 668 205 407 pod którym udzielane są niezbędne informacje i pomoc osobom, które potrzebują wsparcia.

Koronawirus - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lęborku informuje, że udostępniono numer telefonu 668 205 407 pod którym udzielane są niezbędne informacje i pomoc osobom, które potrzebują wsparcia.