przejdź do wersji normalnej (graficznej) | RSS | Mapa strony
Polski | English

Menu


Współpraca

Lista podstron:

Lęborskie Centrum Kultury Fregata

 Kino "Fregata" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych oraz do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Kino"Fregata" posiada sprzęt do projekcji cyfrowych oraz w technologii 3D zakupiony przy współfinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

czytaj więcej ...

Centrum Informacji Turystycznej "Kaszubski Pierścień"

Projekt „Zintegrowany System Informacji Turystycznej: Budowa Centrów Informacji  Turystycznej – Bramy Kaszubskiego Pierścienia wraz z kampanią promocyjną” składa się z dwóch części: inwestycyjnej oraz kampanii promocyjnej. 

czytaj więcej ...

Kaszubski Pierścień

 Zintegrowany System Informacji Turystycznej: Budowa Centrów Informacji Turystycznej - Brama Kaszubskiego Pierścienia wraz z kampanią promocyjną.

czytaj więcej ...

CATCHING THE FUTURE

 Co to jest CTF – Zdobywanie przyszłości! Jest to projekt, którego celem jest wzmocnienie potencjału małych i średnich przedsiębiorstw (10-200 zatrudnionych) na obszarze gmin uczestniczacych w projekcie, poprzez nawiązywanie kontaktów, szkolenia, wymianę doświadczeń a także tworzenie różnych platform długoterminowego rozwoju i zwiększania konkurencyjności.

czytaj więcej ...

Wrota Pomorza

czytaj więcej ...

Pomorze biega - aktywnie i z pomysłem

 Radio Gdańsk we współpracy z organizatorami 10 pomorskich biegów rozpoczyna cykl imprez biegowych „Pomorze Biega". Cel jaki sobie postawiono to promocja biegania i aktywnego odpoczynku. Dla jednych sukcesem będzie ubranie dresów i wyjście pobiegać.

czytaj więcej ...

Copyright © Urząd Miejski w Lęborku, ul. Armii Krajowej 14, 84-300 Lębork