Turniej Tenisa Ziemnego „FERIE 2015 NA SPORTOWO”

Utworzono: 06-02-2015

W ramach cyklu zajęć zorganizowanych w czasie ferii 3 i 4 lutego rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego. Turniej przeprowadzony został w Szkole Podstawowej nr 8.
Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach: gimnazjum chłopców, szkoły ponadgimnazjalne chłopców oraz dziewcząt.

W pierwszej kategorii Paweł Konczalski pokonał Grzegorza Miotka: 6-4, 6-3 oraz Norberta Pawłowskiego: 6-3, 6-2 – zajmując pierwsze miejsce. Drugi był Grzegorz Miotk, zaś trzeci Norbert Pawłowski.
Wśród szkół ponadgimnazjalnych zdecydowanie zwyciężył  Paweł Krzyżanowski, drugie miejsce zajął: Jarosław Błachnio, trzecie Justyna Horbacz, zaś czwarte: Tomasz Kaczykowski.
W kategorii dziewcząt na pierwszym miejscu sklasyfikowano Justynę Horbacz, przed Wiktorią Mielewczyk, Justyną Lubocką i Karoliną Miotk.

Dyplomy medale i statuetki ufundowało Centrum Sportu i Rekreacji. Zawody przeprowadził Andrzej Borowski.