Urząd Miejski w Lęborku

6 maja „MOTOSERCE” na placu Pokoju. Szczytny cel i morze atrakcji

Utworzono: 05-05-2017

Klub motocyklowy Cruiseriders North we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta po raz czwarty organizuje w Lęborku „Motoserce”. 6 maja na Placu Pokoju w Lęborku w godzinach 10-16 na chętnych do oddania krwi  będzie czekał „krwiobus” , a wraz z nim wiele atrakcji dla dużych i małych.

Będą to występy zespołów „WEHIKUŁ CZASU” i  „PodeszFa” oraz  gwiazda imprezy -„RÓŻE EUROPY”. Nie zabraknie występów naszej utalentowanej młodzieży. Atrakcją będzie też pokaz strażaków, którzy  potną na kawałki auto, aby ułatwić ratownikom z OSR wydobycie rannych i udzielenie im pomocy.

Jak co roku imprezę wesprze Daniel Świątek wraz z grupą wolontariuszek - zaproszą najmłodszych do zabawy. Atrakcją dla dzieci będzie też nieodpłatny dmuchany zamek- zjeżdżalnia i bunngy postawione przez firmę MEGAzabawa.pl .W  tym czasie rodzice będą mogli pooglądać motocykle uczestników i być może zarazić się ich pasją.

Krwiodawców ugościmy frytkami ufundowanymi przez Farm Frites Poland, kiełbasą z grilla od „Dzióbka” oraz obdarujemy nagrodami ufundowanymi przez nas i naszych sponsorów ,takich jak: Wójtowie Gmin Cewice, Wicko i Nowa Wieś (fundatorzy  nagród rzeczowych), „Hotel Neptun” (sponsor wekkendowego pobytu dla pary) , AG-REM (pakiet usług galwanizacyjnych)  i wielu  innych. Nagrody dla  krwiodawców będą losowane  na koniec imprezy.

„MOTOSERCE” od lat mocno wspierane jest przez Burmistrza Miasta Lęborka. Wydarzenie to na stałe zagościło w kalendarzu miejskich imprez bijąc z roku na rok nowe rekordy zbiórki krwi. W roku 2014 było to 68,4 litrów krwi i 14 miejsce w Polsce, w 2015 -  293 litrów i 1 miejsce, w 2016 – 367,57 litrów i ponownie 1 miejsce w „Motoserrcowym” rankingu.

6 maja „MOTOSERCE” na placu Pokoju. Szczytny cel i morze atrakcji

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF