Amatorska Liga Siatkówki – II kolejka

Utworzono: 28-10-2016

Lęborscy siatkarze amatorzy rozegrali drugą kolejkę ligową.
Mecze zagrały zespoły: Czarne wilki z KS Baza 44 i Klaja Cafee z Bojan Żubry. Oba zakończyły się wynikami 2:0. KS Baza 44 bez większych problemów pokonał zespół Czarne Wilki, Klaja Cafee również bez straty seta pokonał ubiegłorocznych zwycięzców ligi Bojan Żubry.
Kolejne mecze były zdecydowanie odmienne. Oba zakończyły się wynikami 2:1 i były bardzo zacięte. W pojedynku Joker Cewice z Drywa Kowalstwo napięta sytuacja była od samego początku. Po wygranym pierwszym secie przez zawodników Jokera, następne dwa zwyciężyli zawodnicy Drywa Kowalstwo. Oba zespoły były zdeterminowane i walczyły o każdy punkt.
W drugim meczu pomiędzy AZS Lębork a Romek Lębork nerwowość pod siatką była również widoczna. W pierwszym secie, po bardzo dobrej grze AZSu, Romek Lębork musiał się bardziej postarać i w drugim secie okazał się lepszy i dość wysoko zwyciężył. W trzecim secie AZS Lębork rozpoczął od wysokiego prowadzenia, które w końcówce stracił i cały pojedynek przegrał 1:2.
Mecz, podobnie jak na równoległym boisku był bardzo nerwowy i zacięty.
Zespoły bardzo poważnie podchodzą do swoich meczy ligowych i mocno przeżywają porażki i zwycięstwa. Po dwóch kolejkach pierwszy w tabeli jest zespół Romek Lębork, drugi Klaja Cafe, a trzeci Bojan Żubry.
Kolejne mecze odbędą się 6 i 11 listopada.