Urząd Miejski w Lęborku

Andrzejkowy turniej gier planszowych

Utworzono: 28-11-2017

Biblioteka miejska w Lęborku zaprasza wszystkich miłośników gier planszowych, niezależnie od wieku, do wspólnej zabawy podczas magicznego wieczoru andrzejkowego. Szczególnie mile widziane są całe rodziny. Andrzejkowy turniej gier planszowych odbędzie się 30 listopada o godz. 16.00 w Dziale dla dzieci i młodzieży.

Wstęp wolny.

W trakcie imprezy uczestnicy będą mogli wypróbować gry dostępne w Ludotece, czyli działającej w bibliotece wypożyczalni gier planszowych. Obecnie biblioteka posiada ponad 600 tytułów gier.
Dodatkowo, w Kąciku Malucha, zostanie stworzona strefa dla najmłodszych z grami zręcznościowymi i biblioteczną wielkoformatową grą Książkobranie. Ponadto obok strefy rozgrywek znajdą się stanowiska z wróżbami andrzejkowymi. Na zakończenie spotkania będzie można zdobyć liczne nagrody w postaci gier planszowych i nie tylko.

Oferta lęborskiej ludoteki jest bardzo szeroka, można tu wypożyczać gry strategiczne, logiczne, przygodowe, edukacyjne, zręcznościowe,  towarzyskie i gry karciane oraz takie, w które można grać na świeżym powietrzu, jak boule, kręgle, ogrodowe domino. Także gry w  wersji maxi.
Projekt Ludoteka został dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Andrzejkowy turniej gier planszowych
Andrzejkowy turniej gier planszowych
Andrzejkowy turniej gier planszowych

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF