Urząd Miejski w Lęborku

Anielska wizyta w bibliotece

Utworzono: 28-02-2017

6 marca o godz. 17.00 biblioteka zaprasza na nietypowy wieczór w lęborskiej bibliotece. Wypożyczalnię dla dorosłych odwiedzą anioły opiekujące się czytelnikami oraz Magdalena Pfeifer – nietuzinkowa artystka.
Podczas happeningu zaplanowano wspólne tworzenie Anioła Biblioteki i szukanie anielskich inspiracji w książkach. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa akwareli i rękodzieła artystycznego M. Pfeifer oraz niezwykły koncert mis tybetańskich, których dźwięki działają uzdrawiająco na słuchaczy. Wstęp wolny.

Magdalena Pfeifer jest artystką wielowymiarową i  niejednoznaczną. Działa na wielu poziomach: śpiew (sopran, wieloletni pracownik chóru gdańskiej opery), który jest ważnym elementem koncertów mis tybetańskich i gongów. Występy na scenie traktuje jako swego rodzaju magię – ma poczucie, że zabiera widzów i słuchaczy w czarodziejskie krainy; teatr; malarstwo i rękodzieło - maluje specjalnie dedykowane dla konkretnej osoby anioły opiekuńcze i mandale, ozdabia również nimi przedmioty codziennego użytku; projektowanie; formy liryczne; felietony; jest autorką i wykonawcą piosenek.
 

 

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF