Urząd Miejski w Lęborku

Apel do przedsiębiorców działających na terenie Gminy Miasto Lębork

Utworzono: 04-10-2017

 Szanowni Państwo, z myślą o wsparciu Seniorów, Gmina Miasto Lębork przystąpiła do programu „Ogólnopolska Karta Seniora” zawierając porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Manko z siedzibą w Krakowie, które jest organizatorem tego programu. O Ogólnopolską Kartę Seniora mogą ubiegać się osoby powyżej 60 roku życia posiadające obywatelstwo polskie.

Pragnąc powiększyć pakiet zniżek dla SENIORÓW zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o włączenie się do programu w charakterze PARTNERA. Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wesprzecie Państwo SENIORÓW, a jednocześnie zyskacie nowych - stałych klientów.

Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku Państwa firmy, uczestniczącej w działaniach na rzecz SENIORÓW, na terenie całego kraju.

Zgodnie z regulaminem programu „Ogólnopolska Karta Seniora” jego PARTNEREM może zostać każdy podmiot (organizacja, instytucja, przedsiębiorstwo), które przygotuje specjalną lub dostosuje już istniejącą ofertę dla SENIORÓW.

Oferta ta może dotyczyć:

  • zniżek na usługi / produkty,
  • bezpłatnych wejść / usług na wybrane produkty / usługi,
  • innych promocji.

Zapraszam każdą instytucję, jednostkę i firmę, która zechce przygotować ofertę dla SENIORÓW  a tym samym włączyć się w realizację projektu i stać się miejscem honorującym Ogólnopolską Kartę Seniora do wypełnienia formularza „zgłoszenie partnera do programu”.                        

PARTNER programu zostanie wpisany na listę firm honorujących Ogólnopolska Kartę Seniora znajdującą się na portalu www.glosseniora.pl jednocześnie firma otrzyma specjalne naklejki do oznakowania swojego sklepu lub punktu usługowego, jako PARTNERA programu „Ogólnopolska Karta Seniora”.

Aby stać się PARTNEREM programu wystarczy pobrać i wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenie partnera do programu

Przy zgłoszeniu partnera do programu w pakiecie podstawowym (bezpłatnym) można złożyć go w Urzędzie Miejskim w Lęborku ul. Armii Krajowej 14 lub przesłać pocztą elektroniczną na adres sps [AT] um [DOT] lebork.pl lub wysłać pocztą tradycyjną bezpośrednio do Stowarzyszenia MANKO na adres:         

Stowarzyszenie MANKO
Al. J. Słowackiego 46/30,
30-018 Kraków.

Informacje o udziale w programie będą Państwo mogli zamieszczać we wszelkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych.

Liczę, że przyjmą Państwo z zainteresowaniem niniejszą propozycję. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w Stowarzyszeniu MANKO pod numerem telefonu 12 429-37-28 lub w Urzędzie Miejskim w Lęborku pod numerami telefonu (59)86-37-780 lub 86-37-726.

Zapraszamy do współpracy
BURMISTRZ MIASTA LĘBORKA - WITOLD NAMYŚLAK
I GMINNA RADA SENIORÓW W LĘBORKU

Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF