Urząd Miejski w Lęborku

Dzień Pracownika Socjalnego

Utworzono: 22-11-2017

W dniu 21 listopada 2017 r. w Urzędzie Miasta w Lęborku w Sali Rajców odbyły się uroczyste obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Na uroczystości wśród zaproszonych gości obecny był Burmistrz Miasta Lęborka pan Witold Namyślak, zastępca Burmistrza pan Marian Kurzydło, pani Alicja Zajączkowska radna Sejmiku Województwa Pomorskiego, pani Arleta Bałon Skarbnik Miasta Lęborka, przedstawiciele policji, kuratorów a także instytucji współpracujących z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lęborku.

Pracownicy ośrodka otrzymali podziękowania od Burmistrza Lęborka za zaangażowanie w pomoc osobom potrzebującym.

Uroczystość uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 przygotowany przez panią Mirosławę Grynkiewicz.

W dniu 17 listopada 2017 r. w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Gdańsku, odbyła się gala, na której wręczone zostały Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego dla pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Przyznanych zostało 5 Nagród – Srebrnych Drzewek - na 19 wniosków - za wybitne i nowatorskie osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej.

Wśród nagrodzonych znalazła się pani Elżbieta Michalska, Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lęborku za inicjowanie i wdrażanie programów służących zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów społecznych, m.in. tworzonych w oparciu o partnerstwa lokalne.

Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF