Urząd Miejski w Lęborku

Edukacyjne zimowisko z projektu dla uczniów szkół podstawowych

Utworzono: 12-12-2014

Aż 278 uczniów szkół podstawowych biorących udział w realizowanym przez Miasto projekcie „Nauka z pasją – wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów szkół podstawowych z miasta Lębork”,  wyjedzie w ferie na tygodniowe zimowisko edukacyjne.
W podobnym projekcie, realizowanym równolegle, a obejmującym uczniów lęborskich szkół gimnazjalnych, na zimowisko pojedzie także 189 gimnazjalistów.
W ramach projektów  uczniowie uczestniczą w innowacyjnych zajęciach m.in. nauce szybkiego czytania, logicznego myślenia, zajęciach pogłębiających wiedzę z różnych dziedzin itp.
Wszyscy uczestnicy obu projektów pojadą w czasie ferii zimowych na wypoczynek w górach, gdzie organizowane będą zarówno zajęcia edukacyjne, jak i typowo wypoczynkowe – jazda na nartach, zwiedzanie okolic i inne atrakcje. Pobyt, łącznie z dojazdem, wyżywieniem, biletami wstępu, zajęciami, warsztatami  itp. sfinansowany będzie z funduszy projektowych. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i realizowany jest w roku szkolnym 2014-2015.

 

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF