Halowy Turniej Tenisa Ziemnego „FERIE ZIMOWE 2017”

Utworzono: 25-01-2017

W dniach 19 - 20 stycznia br. przeprowadzony został singlowy turniej tenisowy. Zawody odbyły się w hali Szkoły Podstawowej nr 8, w kategoriach: chłopców i dziewcząt. Wśród chłopców, po zaciętym meczu finałowym, zwycięstwo odniósł Maks Klawikowski po pokonaniu Piotra Tredera 5:7,7:6 i 10:8 /w tie break-u/, trzecie m-ce zajął Dominik Maszota, przed Adrianem Walkuszem i Bartoszem Kabała.
Wśród dziewcząt najlepsza była Justyna Horbacz, kolejne miejsca zajęły: 2. Weronika Wydrzyńska,  3. Marta Pałys , 4. Patrycja Janicka, 5. Zuzia Wysokińska.
Uczestnicy turnieju nagrodzeni zostali dyplomami, statuetkami lub medalami sportowymi i drobnymi upominkami ufundowanymi przez Centrum Sportu i Rekreacji. Zawody przeprowadził Andrzej Borowski.

Kolejny turniej planowany jest na 27maja br. będą to Indywidualne Mistrzostwa Szkól w tenisie.