I turniej Grand Prix Wakacji Dzieci i Młodzieży w tenisie

Utworzono: 29-06-2017

W ramach cyklu imprez sportowych pod patronatem Burmistrza Miasta „Bezpieczne Wakacje 2017” w dniu 28 czerwca odbyły się pierwsze z zaplanowanych trzech, w ramach Wakacyjnego Turnieju Tenisa Ziemnego.

Impreza zorganizowana i przeprowadzona przez Centrum Sportu i Rekreacji i Szkołę Tenisa „SMECZ” zgromadziła 15 uczestników, a odbyła się na kortach tenisowych na Kompleksie Rekreacyjnym CSiR w przy ul. 9 Maja 1.

Zawodnicy startowali w trzech kategoriach  chłopców:- „MŁODSI”- do 13 lat,  kat. ”STARSI” 14 – 19 lat oraz  „open” dziewcząt, zaś mecze odbywały się „systemem pucharowym”.

W finale dziewcząt- J. Horbacz wygrała 6:3, 7:5 z M. Pałys. W kategorii „STARSZYCH”- M. Klawikowskim  pokonał D. Maszotę 6:2,6:4. W kategorii „MŁODSI”  - T. Sieg pokonał w finałowym meczu J. Jażdżewskiego 6:4,6:4