II Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej

Utworzono: 19-08-2009
Za nami drugi już turniej z cyklu Wakacyjnych Turniejów Siatkówki Plażowej 2009 odbywających się na kompleksie rekreacyjnym CSiR w Lęborku.

Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W kategorii gimnazjów pierwsze miejsce zajęła para Rafał Sidun - Konrad Dembiński pokonując pozostałych rywali po 2:0. Drugą lokatę zajęli Cezary Brzeziński - Patryk Domaros, a trzecie medalowe miejsce przypadło parze Patryk Sagała - Tomek Porębski.

W starszej kategorii wiekowej mecze były bardzo zacięte i obfitowały w ciekawe zagrania. I tak, trzecie miejsce zajęli Paweł Nastały - Jakub Dziedziński  pokonując w meczu zespół Mateusz Oleszczuk - Adrian Zarębski.

Finał zapowiadał się pod znakiem rewanżu z pierwszego turnieju, gdzie para Dariusz Korniak - Damian Schulz wygrała z parą Łukasz Oleszczuk - Mateusz Lis. Tym razem górą była para Oleszczuk - Lis, która wykazała się większą koncentracją i zwyciężyła w całym turnieju jednocześnie rewanżując się za pierwszy turniej.

Zwycięskie zespoły otrzymały medale i dyplomy przygotowane przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku. Ostatni finałowy już turniej siatkówki plażowej odbędzie się 29 sierpnia. To właśnie wtedy poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Wakacyjnych Turniejów Siatkówki Plażowej.