III Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Amatorów

Utworzono: 31-05-2011

Zakończyły się tegoroczne zmagania zespołów amatorskich o miano Mistrza Województwa Pomorskiego.

Do rywalizacji zgłosiło się 9 zespołów z różnych lig amatorskich w województwie.
Mecz finałowy pomiędzy Bazą 44 Siemirowice a Team Władysławowo był wyrównany, ostatecznie wygrała Baza 44 Siemirowice. Zespół Romek Lębork w ubiegłym roku wywalczył tytuł Mistrza województwa, w tym musiał zadowolić się miejscem trzecim.

Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju otrzymały puchary i dyplomy przygotowane przez organizatorów: Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku oraz LTS UNIA Lębork.

Wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy czterech finałowych zespołów: Wojtek Dawid - Romek Lębork, Grzegorz Sawicki - AWKS Wejherowo, Dariusz Lesner - Team Władysławowo i Artur Miotk - BAZA 44 Siemirowice. Artur Miotk został również nagrodzony statuetką dla najlepszego zawodnika mistrzostw.

Mistrzostwa odbyły się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz Burmistrza Lęborka.