Urząd Miejski w Lęborku

Konkurs o Nagrodę Bursztynowego Katamaranu

Utworzono: 21-11-2017

Już po raz szósty Pomorska Rada Działalności Pożytku Publicznego wraz z Pomorską Radą Organizacji Pozarządowych zaprasza do udziału konkursie Nagrody Bursztynowego Katamaranu w dwóch kategoriach:

- dla Samorządu Terytorialnego z naszego województwa, najlepiej współpracującego z NGO

- dla Organizacji Pozarządowej – za najlepszą partnerską współpracę 2017 roku.

Nagroda Bursztynowego Katamaranu jest szczególnym wyróżnieniem i ma na celu promowanie idei współpracy i dobrych relacji międzysektorowych.

 Do uczestnictwa w konkursie organizatorzy zapraszają: organizacje pozarządowe, rady organizacji pozarządowych województwa pomorskiego i jednostki samorządu terytorialnego.

Wszystkie wymienione podmioty mają prawo zgłaszania jedynie Samorządu i Organizacji Pozarządowej działającej na terenie danego podmiotu zgłaszającego.

Aby móc zgłosić samorząd lub organizację pozarządową (pierwsza lub druga kategoria) należy wypełnić ankietę internetową, dostępną pod adresem:

1)Najlepszy Samorząd: http://goo.gl/uY2TKM

2)Najlepsza Organizacja: http://goo.gl/PntzZa

Nieprzekraczalny termin zgłoszeń mija 27 listopada 2017 r. do północy.

Zgłoszenia w formie ankiety elektronicznej nie wymagają drukowania. Komisja Konkursowa powołana z grona PRDPP i PROP wybierze po jednym laureacie w każdej kategorii.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu Nagrody Bursztynowego Katamaranu dostępne są w Regulaminie Konkursu (w załączniku). Wszelkich dodatkowych informacji udziela Przewodniczący Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych, Marek Olechnowicz - prop [AT] vp [DOT] pl

Nagroda zostanie wręczona podczas XXIII Gali Bursztynowego Mieczyka, która odbędzie się 1 grudnia 2017 roku.

Organizatorzy:

Pomorska Rada Działalności Pożytku Publicznego

Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych

 

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF