Urząd Miejski w Lęborku

Lęborska Majówka

Utworzono: 27-04-2017

Tradycyjnie, w dniu 3 maja, w parku za Starostwem Powiatowym w Lęborku, odbędzie się festyn plenerowy „Lęborska Majówka 2017”.

Festyn rozpocznie się o godz. 14.15 pokazem sztuczek piłkarskich w wykonaniu Adriana Duszaka, międzynarodowego  mistrza Niemiec Freestyle Football 2014 Nordenham. Po nim zaprezentuje się  Orkiestra Dęta Ziemia Lęborska.

Równolegle, na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 8, rozgrywany będzie Majowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2008 i 2009.

Po występie orkiestry na scenie zaprezentuje się zespół muzyczny  Tristars,  a ok.  godz. 16.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca LEWINO. W programie także występ Kabaretu „Pod Napięciem” z Gdańska, a następnie grup tanecznych: Arabesque, Sissone oraz Petit z Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku.

Ok. godz. 18:00 - kolejna edycja Turnieju Drwali, a po niej, ok. godz.18.30, wystąpi gwiazda wieczoru – Gabriel Fleszar z zespołem. Gabriel Fleszar zadebiutował w 1999 roku piosenką „KROPLĄ DESZCZU”, która stała się ogromnym przebojem. Ma na swoim koncie trzy albumy. 

Tradycyjnie, podczas festynu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Będą skocznie, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, punkty gastronomiczne i handlowe oraz konkursy i zabawy dla dzieci.

 

Lęborska Majówka
Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF