Lęborski "Mechanik" w finałach Igrzysk Młodziezy Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej

Utworzono: 16-12-2009
W zawodach wzięło udział sześć najlepszych szkół z terenu województwa pomorskiego wyłonionych z eliminacji powiatowych i półfinałów wojewódzkich.
Turniej odbył się w hali sportowej II LO w Tczewie 9 grudnia.
Lęborski Zespoł Szkół Mechaniczno-Informatycznych zajął w turnieju czwarte miejsce. Nasi reprezentanci ulegli w pierwszym meczu 0-3 zespołowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych z Gdańska - późniejszemu zwycięzcy turnieju oraz pokonali - także 3-0 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Nowego Dworu.
W zaciętym meczu o III miejsce ZSM-I uległ Szkole Mistrzostwa Sportowego ze Słupska 1-2. Drugie miejsce w mistrzostwach zajął zespół Pomorskich Szkół Rzemiosł z Gdańska.
Skład zespołu: Kołucki Andrzej /kapitan zespołu/, Steinke Mateusz /bramkarz/, Stefański Dawid, Haraszczuk Bartłomiej,Maszota Marcin ,Kamionki Dawid,Grzywacz, Żmudzki Bartłomiej, Wroński Jakub, Soszler Mateusz, Soboń Piotr. Opiekunem zespołu był Andrzej Borowski.