Lodowisko czynne także po feriach. Lodowa atrakcja otwarta do 29 lutego

Utworzono: 09-02-2024

Do końca lutego dzieci i młodzież, a także dorośli, mogą „poczuć” zimę dzięki lodowisku przy markecie „Mrówka” na ulicy Żeromskiego. Cieszący się dużym zainteresowaniem zadaszony obiekt dzięki podpisanej przez Miasto Lębork umowie będzie czynny dłużej, bo do 29 lutego. Symboliczny koszt wejścia dla uczniów i przedszkolaków w wysokości 1 zł, jest możliwy dzięki dotacji ze strony Miasta.

- Cieszę się, że mogliśmy jako miasto uczynić tę atrakcję dostępną dla lęborskich uczniów. Kryte lodowisko spełnia oczekiwania i standardy i szczególnie w ferie było atrakcyjną formą spędzania czasu. – mówi Witold Namyślak, burmistrz Lęborka. - Zapraszam wszystkich lęborczan do korzystania przez kolejne 3 tygodnie z lodowiska przy ul. Żeromskiego. Już niedługo na Os. Sportowa, przy Centrum Sportu i Rekreacji, wybudowany zostanie nowy kompleks sportowo-rekreacyjny z 2 boiskami, oraz przygotowanym terenem na którym w niedalekiej przyszłości powstanie także nowe lodowisko.

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-21.00, w soboty i niedziele od 9.00 do 21.00. Przerwy techniczne o 13.00 i 17.00. Wypożyczalnia oferuje szeroki wybór łyżew, kasków i chodzików dla najmłodszych. Goście lodowiska mogą skorzystać z różnego rodzaju słodkich przekąsek oraz napojów, także gorących, z automatu.

Cennik korzystania z lodowiska:
1 zł - dzieci z lęborskich przedszkoli (na podstawie oświadczenia opiekuna prawnego) oraz uczniowie lęborskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych za okazaniem legitymacji szkolnej lub w przypadku nauki poza Lęborkiem na podstawie aktualnego zaświadczenia o zameldowaniu (wejście bez limitu czasowego)
17 zł - pozostałe dzieci i młodzież (bez limitu czasowego)
20 zł - dorośli (bez limitu czasowego)
15 zł -wypożyczenie łyżew (bez limitu czasowego).

Zapraszamy!

Lodowisko czynne także po feriach. Lodowa atrakcja 53453
Lodowisko czynne także po feriach. Lodowa atrakcja 53455
Lodowisko czynne także po feriach. Lodowa atrakcja 53452
Lodowisko czynne także po feriach. Lodowa atrakcja 53454