Mistrzostwa Polski Seniorów w strzelectwie

Utworzono: 21-06-2010
Bardzo udany start zanotowali strzelcy Lidera-Amicus Lębork w zakończonych w sobotę we Wrocławiu Mistrzostwach Polski Seniorów. Wysoką formę zaprezentowała Paula Wrońska zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc (585 pkt).
W tej konkurencji dobrze wypadły pozostałe zawodniczki Lidera-Amicus, Malwina Itrich i Marta Marcinowska, co pozwoliło w klasyfikacji drużynowej zdobyć medal brązowy.
Drugi brązowy medal w drużynie „Liderki" zdobyły w karabinie sportowym strzelanie z trzech postaw. Indywidualnie w tej konkurencji Wrońska była 9, Itrich 13, a Marcinowska 28.
W ostatnim dniu zawodów swoje wysokie umiejętności strzeleckie ponownie zaprezentowała Paula Wrońska, która w karabinie pneumatycznym wywalczyła swój drugi tytuł mistrzowski. Malwina Itrich ostatecznie zajęła miejsce 8 a Marta Marcinowska 31.
Drużynowo w karabinie pneumatycznym zawodniczki Lidera-Amicus zdobyły srebrny medal.