Urząd Miejski w Lęborku

Nagrodzeni za sukcesy w nauce, sporcie kulturze i sztuce

Utworzono: 04-10-2017

Burmistrz Miasta Lęborka, w ramach Uchwały Nr XXVII-460/2013 Rady Miejskiej  w Lęborku z dnia 20 czerwca 2013 r. w sprawie przyjęcia lęborskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, przyznał nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas uroczystego spotkania oświatowego związanego z Dniem Edukacji Narodowej w dniu 12 października 2017 r.  o godz. 10.00 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 14.

 

Lista osób, które zostaną nagrodzone nagrodą i wyróżnieniem Burmistrza Miasta Lęborka w roku 2017:

 

DZIEDZINA : NAUKA

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA                                                                                     

NAGRODA  GŁÓWNA   - MACIEJ BARANOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA                 - HUBERT STENCEL- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

                                          - MAKSYM CHOCIANOWICZ- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

- MAKSYMILIAN MŁYŃSKI - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

- MICHAŁ SADKOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- PAWEŁ KALINOWSKI- Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lęborku

              - ZUZANNA KOSS -  Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

 

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA  GŁÓWNA  – ZUZANNA SZYBISTY – Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA            - JULIA DUWE – Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

         - JAKUB ZIELONKA – Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

         - ZOFIA KLATA – Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

         - ARTUR KAMIENIECKI – Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

         - MIKOŁAJ GALANT - Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

         - ZUZANNA MACIEJEWSKA - Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

         - ANTONI SZYKUT - Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

         - JAN HORACKIEWICZ- Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

         - KLAUDIA ZBROŻEK - Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

         - DOBROMIR NOWAK– Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

         - MONIKA BARTOSIAK- Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

 

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

NAGRODA  GŁÓWNA – BARTOSZ POPIELA – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA            - ŁUKASZ CZAJA – Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku

                                     - ADRIAN JASEK– Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku

 

KATEGORIA: SZKOŁA WYŻSZA

NAGRODA  GŁÓWNA – ADRIAN MYSZKOWSKI – Politechnika Gdańska

WYRÓŻNIENIA            -  MACIEJ SZTURO – Politechnika Gdańska         

 

DZIEDZINA : SPORT

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA  GŁÓWNA – BARTŁOMIEJ  KLINKOSZ - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA            - JONATAN JAZDŻEWSKI – Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku

- IGOR ZAGOŻDŻAN - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

- MAGDALENA SZYMAŃSKA – Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lęborku

- OLIMPIA GROMULSKA - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

- BARTŁOMIEJ SZYCA - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- ALEKSANDRA KLIMIK - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- OLIMPIA BALCEROWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lęborku

 

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA  GŁÓWNA – ŁUCJA TABOR- Gimnazjum Nr 2 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA             - FILIP LEWANDOWSKI – Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

          - MARZENA URBANIAK– Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lęborku

          - ALEKSANDRA GLISZCZYŃSKA– Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

          - KACPER GLIŃSKI– Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

          - AGNIESZKA KUREK– Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

          - ALICJA RZEPKA– Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

 

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

NAGRODA  GŁÓWNA – WERONIKA HALLMANN – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA            – MARTA SKIBICKA – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Lęborku

         - STANISŁAW BONIASZCZUK– Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Lęborku

                       - AGNIESZKA KREFT – PCE - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku

         - NATASZA OLKOWSKA – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Lęborku        

 

DZIEDZINA : SZTUKA I KULTURA

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA  GŁÓWNA – TOMASZ SPOCZYŃSKI -  Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA            -  OLIWIA WÓJCIK    - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

                                      - JOANNA DAWIDOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

 

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA  GŁÓWNA  – MARTA ZANEWYCZ - Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA             - WIKTORIA BOJKE – Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

                                      - PAULINA  SACZKOWSKA – Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

                                      - ROKSANA PILARSKA - Gimnazjum Nr 1 w Lęborku

Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF