Urząd Miejski w Lęborku
Orkiestrowy Latawiec - licytacja statuetki

Orkiestrowy Latawiec - licytacja statuetki

Utworzono: 11-01-2018

Podczas lęborskiej WOŚP na scenie „Mechanika” będą prowadzone licytacje, w których oprócz tradycyjnie gadżetów WOŚP i innych ciekawych przedmiotów, będzie można wylicytować specjalnie wykonaną na tą okazję statuetkę, która zrobiona i zaprojektowana została przez Pana Kazimierza Kozłowskiego z Firmy Odlewniczej „Olimpia” z Mostów. Statuetka „Orkiestrowy Latawiec” o wysokości ok 16 cm w całości wykonana jest ze srebra i bursztynu. Podstawa statuetki wykonana jest z onyksu. Figurka nawiązuje do tegorocznej myśli przewodniej XXVI Finału WOŚP.

Trzy takie statuetki zostaną zlicytowane podczas lęborskiej imprezy w auli „Mechanika” ok. godz. 17.30, a jedna w trakcie licytacji internetowej - link poniżej:

Aukcja WOŚP - Orkiestrowy latawiec

Ponadto zapraszamy do wzięcia udziału w innych charytatywnych aukcjach. Między innymi do licytacji unikatowego srebrnego breloczka do kluczy, który został wykonany tylko w 2 egzemplarzach ze srebra najwyższej próby na 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeden egzemplarz zostanie zlicytowany podczas Finału WOŚP w Lęborku, a drugi jest do kupienia na poniższej aukcji:

Aukcja WOŚP - breloczek

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF