Urząd Miejski w Lęborku

Piosenki z Kabaretu Starszych Panów we „Fregacie”

Utworzono: 27-11-2017

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na kabaret pt. „W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Dorota Lulka, Paweł Nowak i Dominik Sadowski zaprezentują najbardziej znane i lubiane piosenki oraz dialogi z Kabaretu Starszych Panów.
Na ten wyjątkowy program LCK Fregata zaprasza w niedzielę, 3 grudnia o godz. 18.00. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12 oraz na stronie www.lck-fregata.pl.

Partyturami Jerzego Wasowskiego entuzjazmują się muzycy, a teksty Jeremiego Przybory znakomicie nadają się do uteatralnienia, jeśli tylko zespół wykonawczy im sprosta. Wyzwaniu z powodzeniem stawili czoła: Dorota Lulka, Paweł Nowak i Maciej Sadowski.
„W czasie deszczu dzieci się nudzą” - jest zabawnym i błyskotliwym programem złożonym z dialogów i scenek, łączących popularne piosenki, takie jak „Rodzina”, „Addio pomidory” czy „Przeklnę cię”. Wykonawcy prezentują ten poziom klasy i elegancji, optymizmu i życzliwości, których tak bardzo nam brak w realnym życiu i telewizyjnej iluzji. 

Piosenki z Kabaretu Starszych Panów we „Fregacie”
Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF