Urząd Miejski w Lęborku

Pomorska Szkoła Animatorów

Utworzono: 29-08-2019

Pomorska Szkoła Animatorów (PSA) jest cyklem szkoleniowo-doradczym dla lokalnych działaczy społecznych, obecnych lub przyszłych animatorów społeczności lokalnych. Podczas cyklu uczestnicy są kompleksowo przygotowywani do działań animacyjnych, z naciskiem na inicjatywy międzysektorowe. Pomorska Szkoła Animatorów to także platforma wzajemnej integracji, wymiany doświadczeń, realizacji wspólnych inicjatyw.

Szkoła będzie podzielona na trzy lokalizacje: Gdańsk, Lębork oraz Powiśle i Żuławy, do których będzie prowadzona odrębna rekrutacja. Nabór uczestników trwa do 4 września br.

Limit miejsc do każdego z miast to 10 osób. Dla osób dojeżdżających będzie zapewniony nocleg z piątku na sobotę.

Szczegóły, regulamin oraz formularz rekrutacyjny: http://fundacjarc.org.pl/pomorska-szkola-animatorow/

Pomorska Szkoła Animatorów składa się z dwóch etapów. Pierwszy odbędzie się w 2019 roku, od połowy września do początku grudnia - będzie realizowany cykl w wymiarze 6 dwudniowych zjazdów (w piątki w godzinach 16.30-20.30 oraz w soboty w godzinach 9.00-16.00).

Drugi etap Pomorskiej Szkoły Animatorów jest skierowany do absolwentów I etapu. W ramach II etapu absolwenci otrzymają możliwość dofinansowaniaich międzysektorowych inicjatyw lokalnych w kwocie 3750 zł. Dofinansowane inicjatywy muszą się odbyć wiosną 2020 roku, jako element wypracowanego planu działań animacyjnych.

Kontakt z Koordynatorem: tel. 665 935 770; e-mail: lukasz.samborski [AT] fundacjarc [DOT] org.pl

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych

Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk

http://www.fundacjarc.org.pl

 

Ważne
Zmiana organizacji ruchu na odcinku al. Niepodległości
20-08-2019
Firma WANT Sp. z o.o.- wykonawca remontu mostu nad rzeką Łebą w ciągu drogi...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF