Urząd Miejski w Lęborku

Prawo pracy na śniadaniu biznesowym w Lęborku

Utworzono: 08-03-2017

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Randstad Polska i Miastem Lębork zapraszają przedsiębiorców z powiatu lęborskiego i całego Pomorza do udziału w bezpłatnym szkoleniu w formie tzw. śniadania biznesowego, które odbędzie się w dniu 28 marca br.

W programie szkolenia poruszane będą zagadnienia nt.: zatrudniania cudzoziemców, zmian w prawie pracy, praca tymczasowa, aktualna sytuacja na rynku pracy, a także możliwości pozyskania przez firmy dofinansowania w ramach funduszy unijnych oraz wsparcie w eksporcie.
Jednocześnie zaprezentowane zostaną możliwości współpracy przedsiębiorców w ramach Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i specjalistycznych pracowni Słupskiego Inkubatora Technologicznego. Spotkanie przy wspólnym śniadaniu będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych cennych kontaktów, połączone z poszerzaniem wiedzy o w/w zagadnienia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Na śniadanie biznesowe zapraszamy w dniu 28 marca br. godz. 9.15 - 13.00 do Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (dawny ZWAR), zlokalizowanego w Lęborku przy ul. Krzywoustego 1.

Program oraz rejestracja udziału dostępne są na stronie wydarzenia:

Prawo pracy na śniadaniu biznesowym w Lęborku
Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF