Puchar Burmistrza został w Lęborku! Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005

Utworzono: 27-11-2017

10 klubów z Pomorza wzięło udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Lęborka – rocznik 2005 i młodsi. W niedzielę 26 listopada 2017r. w Miejskiej Hali Sportowej byliśmy świadkami futbolowego święta. Mocna obsada i duże zaangażowanie zawodników oraz trenerów przyniosło wiele emocjonujących i wyrównanych pojedynków.

Zawody w bardzo dobrych nastrojach zakończyli zwycięzcy turnieju - drużyna Pogoni/UKS Trójki I Lębork trenera Andrzeja Małeckiego. II zespół Pogoni/Trójki zajął 12. miejsce. W Lęborku oprócz okazałego pucharu za I miejsce zostały także wyróżnienia indywidualne. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Szymon Nowocień, a strzelca turnieju Piotr Derba (obaj Pogoń/UKS Trójka). Drugie miejsce w turnieju zajął Salos Słupsk, trzecia lokata przypadła Gryfowi I Słupsk. Dobrze zagrały drużyny z powiatu lęborskiego. Chłopcy z Chrobrego Charbrowo zajęli czwarte, a Leśnik Cewice piąte.

Dyplomy, medale i puchary w imieniu burmistrza Lęborka wręczył Dyrektor CSiR Marian Borek, oraz Wiceprezes LKS Pogoń ds. piłki nożnej Marek Piotrowski. Organizatorem całodniowego turnieju było Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Lęborski Klub Sportowy Pogoń oraz przede wszystkim Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Lębork w tym pomysłodawca turnieju Andrzej Małecki i grono rodziców młodych piłkarzy.

Drużyna Pogoni/UKS Trójki I Lębork zagrała w składzie: Szymon Nowocień, Olaf Noryśkiewicz, Kacper Wrześniewski, Nikodem Pniewski, Piotr Derba, Oliwier Dawidowicz, Szymon Wolski, Jakub Bladoszewski i Aleksander Wojciechowski

Skład Pogoń/UKS Trójka II Lębork: Kacper Zadrużyński, Maksymilian Dudczak, Oskar Rewers, Nikodem Kotlowski, Szymon Kulik, Dawid Kłosowski, Kacper Smentoch, Maksymilian Zawisza, Rafał Labuda, Olgierd Bończyszyn

Klasyfikacja końcowa Turnieju Piłki Nożnej rocznik 2005 (26.11.2017)