Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego im. M. Stryjewskiego na fb

Utworzono: 13-11-2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku informuje, że w tym roku nie odbędzie się tradycyjna gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. M. Stryjewskiego. Ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu nastąpi on-line w dniu 27 listopada 2020 r. o godz. 17.00 na facebooku biblioteki.

Ale już od 14 listopada biblioteka zaprasza do poznania historii konkursu zapisanej w obrazach. Codziennie na FB biblioteki, będą ukazywały się posty w fotografiami i materiałami związanymi z historią Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Mieczysława Stryjewskiego.

Każdego dnia, od 14 do 27 listopada – biblioteka będzie prezentować bogaty materiał ikonograficzny ilustrujący powstanie konkursu, jego przebieg, a przede wszystkim ludzi związanych z konkursem.

Przedstawiani będą m. in. lęborscy laureaci, przypomniana będzie młodzież zaangażowana w tworzenie spektaklu podczas Turnieju Jednego Wiersza i w galę rozdania nagród, ciekawostki związane z samym konkursem, jak chociażby, z których zakątków świata docierały do lęborskiej biblioteki teksty literackie.

Biblioteka w Lęborku i organizatorzy konkursu zapraszają na fb!

Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego im. M. 37513
Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego im. M. 37514