Siatkarze amatorzy zakończyli tegoroczne rozgrywki

Utworzono: 19-12-2011
Lęborska liga amatorów w siatkówce w tym roku już zakończyła rozgrywki. 18 grudnia została rozegrana 6 kolejka rundy zasadniczej. Do zakończenia całej rundy potrzeba jeszcze 3 kolejek.

Podczas tej kolejki wszystkie mecze kończyły się wynikami po 2:0.

Jako pierwsi wyszli na boisko Romek Lębork i Bojan Żubry. Zawodnicy Romka kontrolowali sytuację i pewnie zwyciężyli oba sety do 15. W kolejnym meczu spotkały się zespoły AZS Lębork i Mechaniol Team. Pierwszy set zdecydowanie należał do zawodników Mechaniola, w drugim sytuacja się odwróciła. Dopiero w końcówce Mechaniol zdołał wyjść na prowadzenie i wygrał set 26:24. W meczu pomiędzy Baza 44 Siemirowice a Jednostką Wojskową Lębork, wojskowi z Lęborka oddali oba sety na korzyść zawodników Bazy. W ostatnim pojedynku Melange walczył z Tom Blok Wejherowo. Lepsi tego dnia okazali się zawodnicy Melange.

W tym roku amatorzy już nie zagrają, kolejne kolejki ligowe odbędą się w styczniu i lutym. Po rozegraniu rundy zasadniczej 8 zespołów awansuje do fazy play-off i będzie walczyć o wejście do półfinałów ligi.

Organizatorzy Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku życzą wszystkim zawodnikom i kibicom wesołych świąt oraz pomyślności i sukcesów tak na boisku, jak i w życiu codziennym.