Urząd Miejski w Lęborku

Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

Utworzono: 02-12-2019

Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu lęborskiego na bezpłatne szkolenie pt. "Ochrona danych osobowych RODO".

Szkolenie odbędzie się 05.12.2019 r. w godzinach  16.00 – 21.00 w Klubie Osiedlowym BAZA przy ul. Łokietka 5 w Lęborku.

Szkolenie pt.: "Ochrona danych osobowych (RODO)”

1.   Zapoznanie się z zagadnieniami o przepisach o ochronie danych osobowych, definicje, m.in.: danych osobowych i zbioru danych osobowych, kim jest administrator danych osobowych i jakie są jego zadania.

2.    Podczas szkolenia odbywają się warsztaty z przygotowania analiz ryzyka: czynniki zewnętrzne, czynniki wewnętrzne, aktywa, zabezpieczenia, wyliczenie ryzyka.

3.   W dalszej części uczestnicy zapoznają się z dokumentacją wewnętrzną dotycząca ochrony danych osobowych – stworzenie polityki ochrony danych osobowych, stworzenie obowiązków informacyjnych, przygotowanie rejestrów czynności przetwarzania i kategorii czynności przetwarzania.

4.   Ostatnia część szkolenia obejmuje informacje o Inspektorze ochrony danych, zasadach przechowywania i przetwarzania danych oraz wzór przygotowania umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Szkolenie poprowadzi: Andrzej Rybus- Tołłoczko.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie  uczestnictwa w szkoleniu drogą mailową na adres: m.misiuraeduq [AT] gmail [DOT] com , bądź telefonicznie pod numerem: 694 242 952 do dnia 03.12.2019r.

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Lębork oraz Powiatu Lęborskiego.

 

Ważne
Reorganizacja pracy Urzędu Miejskiego w Lęborku
13-03-2020
Mając na celu powstrzymanie i ograniczanie ryzyka zakażenia koronawirusem Burmistrz...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF