Turniej eliminacyjny Baltic Rally w Lęborku

Utworzono: 30-10-2012
Rozegrane zostały wszystkie mecze fazy grupowej turnieju eliminacyjnego w Lęborku rozgrywanego w ramach projektu Baltic Rally realizowanego przez Miasto Lębork oraz Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA.

Po meczach w grupach znamy 6 najlepszych zespołów, które powalczą między sobą o trzy pierwsze miejsca dające awans do przyszłorocznego międzynarodowego turnieju piłki siatkowej Baltic Rally w Lęborku.
Rozgrywki lęborskie są na półmetku, teraz 3 najlepsze zespoły z każdej grupy utworzą grupę finałową, która rozegra między sobą mecze.
Jeszcze przez dwa dni siatkarze amatorzy będą walczyć o zwycięstwo i możliwość gry w turnieju głównym Baltic Rally w 2013 roku. W tej chwili są dwa zespoły, które nie odniosły porażki w turnieju: KS BAZA 44 i Tom Blok Wejherowo. Baza 44 ma więcej punktów ponieważ nie straciła nawet seta. Zawodnicy z Pucka zajęli drugie miejsce w grupie B, trzecie miejsce w grupie B wywalczyli zawodnicy AZS Lębork. W grupie A na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy I Lęborskiego Batalionu Zmechanizowanego a tuż za nimi zawodnicy PKS Wejherowo.
Zespoły, które nie awansowały do grupy finałowej rozegrają między sobą mecze o miejsca 7-10. I tak, Bojan Żubry zagra z Gim 2 Lębork o miejsca 7-8, a I LO Lębork z Rolka Team o miejsca 9-10.

18 listopada poznamy już klasyfikację końcową całego turnieju eliminacyjnego.
Zakończenie całego turnieju planowane jest na godzinę 17.30.

W ramach rozgrywek turnieju eliminacyjnego odbył się turniej kobiet o Puchar Burmistrza Lęborka.

Do rozgrywek zgłosiły się trzy zespoły: Dream Team, Indeco Lębork oraz Go and Play. Panie rozgrywały swoje mecze w tym samym czasie co męskie zespoły na boisku B.

Zawodniczki zespołu Indeco Lębork wygrały oba mecze i zajęły pierwsze miejsce, drugie miejsce zajął zespół Dream Team. Trzecia lokata przypadła zespołowi Go and Play. Podsumowanie i uhonorowanie zespołów w rozgrywkach pań odbędzie się również 18 listopada o godz. 17.30.