Turniej „KOSMETERIA CUP" zakończył sezon tenisowy 2012

Utworzono: 24-09-2012
W dniach od 21-23 września 2012r. na lęborskich kortach przy ul. 9 Maja odbył się turniej deblowy w tenisie „KOSMETERIA CUP". Do zawodów zgłosiły się 22 osoby: siedem par męskich i cztery kobiece.

Turniej odbywał się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Rywalizacja toczyła się w grupach systemem „każdy z każdym".
Wśród panów Mariusz Zielke i Krzysztof Ganobis zwyciężyli Marcina Kopeć i Tomasza Dziubicha 6-4, 6-2. Trzecie miejsce zajęły dwie pary, gdyż pogoda uniemożliwiła dokończenie spotkania: Andrzej Wołocznik z Henrykiem Fidor oraz Andrzej i Maciej Borowscy.
W turnieju zagrali też: Jan Januszczak z Szymonem Mikołajczykiem, Rafal Dawid z Jarosławem Gosz, oraz Karol Chojnacki z Arkadiuszem Janickim.

Wśród kobiet zwyciężyły Angelika Okrój i Mieczysława Ruszewska, drugie miejsce zajęły Katarzyna i Marta Borowskie, trzecie Monika Bogdał z Anną Dawid oraz Katarzyna Szwiec z Sylwią Czaja.
Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, zaś wszyscy uczestnicy turnieju: nagrody w formie kosmetyków i sprzętu sportowego ufundowane przez drogerię Krystyny i Jarosława Gosz - sponsora turnieju.
Podczas podsumowania specjalne wyróżnienia otrzymały: Monika Bogdał - jako „odkrycie sezonu" oraz Katarzyna Szwiec - „najlepszy forhend turnieju".