Unia Orlik Cup 2013

Utworzono: 28-05-2013

Turniej piłki nożnej drużyn 5-osobowych na boisku przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku został zorganizowany 27 maja przez Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA. Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów: Mistrzowie Podwórka, SEM Team, HALA Barca, MAYN, Hobet i TPL.

Zespoły grały systemem każdy z każdym, na dwóch boiskach jednocześnie.

Po rozegraniu 15 meczy i strzeleniu 28 goli, można było wyłonić zwycięzcę.

Najlepszym zespołem okazał się Hobet, który przegrał jeden mecz, a jeden zremisował, jednak zdobycz punktowa pozwoliła na zajęcie pierwszego miejsca i zdobycie złotych medali.

Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy MAYN, mając dwa punkty starty do pierwszego miejsca.

Trzecie miejsce przypadło zespołowi Hala Barca. Tyle samo punktów, co Hala Barca miał zespół SEM Team, ale w bezpośrednim spotkaniu przegrał z Hala Barca, dlatego zajął 4 miejsce.

Piąta pozycja przypadła zespołowi Mistrzowie Podwórka, 6 miejsce zajęli zawodnicy zespołu TPL.

Statuetkę dla króla strzelców otrzymał zawodnik zespołu Hobet.