Urząd Miejski w Lęborku

W czytelni pomogą w wypełnieniu wniosku Programu „Dobry Start”

Utworzono: 04-07-2018

W tym roku czytelnia naukowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku oferuje swoją pomoc w wypełnieniu wniosku o otrzymanie świadczenia „Dobry Start” na wyprawkę dla ucznia. Wszystkich chętnych pracownicy czytelni zapraszają w okresie lipiec-wrzesień. W godzinach od 9.00 do 16.00. udzielane będą wszelkie informacje dotyczące programu oraz pomoc w wypełnieniu wniosku. Pomoc udzielana jest bezpłatnie.

Wniosek o świadczenie z programu „Dobry Start” można składać od 1 lipca 2018 online przez stronę Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl  oraz przez bankowość elektroniczną. Warto przystąpić do programu wcześniej, ponieważ jest wówczas duża szansa na otrzymanie świadczenia już w sierpniu. Tradycyjną, papierową metodą, będzie można składać wnioski od 1 sierpnia do 30 listopada 2018.

Ważne
Informacja o sposobie głosowania, wykazie punktów (miejsc) do głosowania, adresie strony internetowej oraz dniach i godzinach głosowania nad złożonymi projektami w ramach „Budżetu Obywatelskiego w Lęborku” na 2019 rok
14-09-2018
Głosowanie nad listami projektów złożonych w ramach „Budżetu Obywatelskiego w...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF