Urząd Miejski w Lęborku

W środę konsultacje społeczne ws. rewitalizacji

Utworzono: 10-05-2016

Burmistrz Miasta Lęborka zaprasza 11 maja 2016r. o godz. 16 na spotkanie konsultacyjne dotyczące wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Lębork – Północ. Spotkanie odbędzie się w Sali Rajców (pok. 101) Urzędu Miejskiego w Lęborku przy ul. Armii Krajowej.

Celem spotkania jest przekazanie informacji o ustalaniu obszaru zdegradowanego i rewitalizacji oraz budowa partnerstwa i sieci powiązań w planowanym programie rewitalizacji obszaru Lębork – Północ.

Zaproponowany teren rewitalizacji obejmuje obszar od stacji kolejowej Nowy Świat wzdłuż rzeki Łeby do Al. Wolności i dalej do ul. Kossaka. Północna granica obszaru biegnie ulicą Orlińskiego wzdłuż ogródków działkowych, następnie Poznańską do Kossaka. W skład terenu wchodzą m.in. ulice Mostnika, Stryjewskiego, Malczewskiego, Plac Piastowski i Kopernika, a także Syrokomli i część ulicy Gdańskiej.  

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych lub innych podmiotów prowadzących lub zamierzających prowadzić działalność społeczną i gospodarczą na przedstawionym obszarze.

W środę konsultacje społeczne ws. rewitalizacji
W środę konsultacje społeczne ws. rewitalizacji
Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF