XII Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie Ziemnym

Utworzono: 25-05-2012
W dniu 19 maja kortach LSTZ „Return" odbył się na turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych chłopców oraz dziewcząt.

W kategorii szkół podstawowych najlepszy był Konrad Czaja /SP 3/ przed Jakubem Walkuszem, Jonatanem Walkuszem oraz Jakubem Roślikiem /wszyscy SP 8/.

Kategorię gimnazjum wygrał Piotr Dawid, grający w starszej kategorii/SP8/, przed Marcinem Trzcińskim /SGJ/, trzecie miejsce zajął Bartosz Gunerski /SGJ/, czwarty był Maciej Dziubich /SP 81 Gdańsk/.
Dalsza kolejność:
5. Maciej Leciejewski/G 1/, 6. Filip Pilnik /G nr3/, 7. Adrian Banaszek /G 2/, 8. Patrycja Konik /G 2/.

W szkołach ponadgimnazjalnych zwyciężył Piotr Sysik /I LO Lębork/ przed Mateuszem Jereczek / LO 1 Kościerzyna /, Mateuszem Madziąg /G 2 - grający w starszej kategorii/, czwarte miejsce zajął Szymon Lipski /LO nr 1 Kościerzyna /.

Zwyciężczynią w kategorii dziewcząt została jedyna uczestniczka turnieju - Patrycja Konik/G 2/ - grająca także w turnieju z chłopcami.

Nagrody ufundowało CSiR, oraz „Poltarex" Lębork. Zawody sędziowali: Maciej i Andrzej Borowscy.

Kolejne zawody tenisowe odbędą się 3 czerwca o godz. 14.00 - „ Błyskawiczny turniej tenisowy z okazji Dnia Dziecka".
Dla dorosłych kolejna tenisowa rywalizacja to Turniej Deblowy o Puchar Starosty - 31 maja br.- zapisy godz.16-30- 17.00.
Kontakt tel.: 502 661 836.