Urząd Miejski w Lęborku

Z mieszkańcami o programie rewitalizacji Lębork Północ

Utworzono: 13-02-2017

W sobotę, 18 lutego 2017 odbędą się dwa spotkania z mieszkańcami, podczas których zaprezentowane zostaną zapisy Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Lęborka dla obszaru Lębork - Północ.

Pierwsze spotkanie odbędzie o godz. 10.00 w świetlicy szkolnej „mała czwórka” przy Placu Kopernika nr 5. Spotkanie konsultacyjne poprowadzone zostanie przez mgr inż. arch.  Macieja Szpilewicza z firmy Szpilewicz – Architekci, który omówi główne zamierzenia inwestycyjne planowane w obszarze rewitalizacji i przedstawi ich wizualizację.

Drugie spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 na placu przy budynku Stryjewskiego 52 (skrzyżowanie ul. Stryjewskiego i ul. Malczewskiego). Będzie to spotkanie plenerowe, którego celem będzie zapoznanie mieszkańców z zapisami Gminnego Programu Rewitalizacji oraz zaprezentowanie planowanych działań rewitalizacyjnych w formie plansz z planowanymi działaniami rewitalizacyjnymi. Odbędą się również debaty, rozmowy, ankiety, przewiduje się oprawę muzyczną, animacje dla najmłodszych, konkursy z drobnymi upominkami oraz drobny poczęstunek. Organizatorzy zapraszają mieszkańców.

Z mieszkańcami o programie rewitalizacji Lębork Północ
Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF