Urząd Miejski w Lęborku

Zapisy do „Lęborskiej Akademii Młodych”

Utworzono: 22-09-2017

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości „STOLEM” prowadzi nabór do „Lęborskiej Akademii Młodych”. W ramach projektu uczestnikom proponowane są maksymalnie 6-miesięczne staże przyuczające do zawodu ze stypendium stażowym w wysokości ok. 1390 zł „na rękę”/m-c i ubezpieczeniem oraz bezpłatne szkolenia komputerowych ECCC, w zakresie stylizacji paznokci, kursy prawa jazdy kat. C, D i C+E.

Formy wsparcia, z jakich skorzystają uczestnicy projektu będą dostosowane do ich potrzeb, predyspozycji i oczekiwań. Podczas szkoleń uczestnikom zapewnimy zwrot kosztów dojazdu, materiały szkoleniowe, materiały dydaktyczne oraz wyżywienie. Dodatkowo uczestnicy szkoleń otrzymają zwrot kosztów wynajęcia opiekunów nad dziećmi lub osobami zależnymi.

Projekt skierowany jest do mieszkańców powiatu lęborskiego, którzy mają mniej niż 30 lat i nie są zarejestrowani jako bezrobotni oraz nie uczą się, nie kształcą się oraz nie pracują.
W sumie ze wsparcia skorzystają 34 osoby, w tym wszyscy z poradnictwa zawodowego, 15 osób ze szkoleń, a 34 uczestników ze staży.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są w Lęborku w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości, przy ul. Krzywoustego 1. Dokumenty rekrutacyjne i szczegółowe informacje nt. wsparcia są dostępne na stronie www.twinmedia.pl, profilu firmy na Facebook’u.

Informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem: 796 005 035 lub 577 663 122.

Do kontaktu zapraszamy osoby bezrobotne zainteresowane szkoleniami oraz stażem zawodowym, a także pracodawców, którzy poprzez staż przyuczą do zawodu swoich przyszłych pracowników.

Na realizację projektu Twin Media Sp. z o.o. otrzymało dofinansowanie w kwocie 528.862,25 zł.

Zapisy do „Lęborskiej Akademii Młodych”

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF