Zapraszamy lęborskich seniorów na piątkowe spotkania w Klubie Osiedlowym „Baza”

29 lipca 2026, 13:49

Wspólne gotowanie, rozmowy przy kawie, muzyka i dobra atmosfera – tak zapowiada się piątek w Klubie Osiedlowym „Baza”. Już 31 lipca lęborscy seniorzy będą mogli wziąć udział w dwóch bezpłatnych wydarzeniach przygotowanych w ramach programu „Srebrne Baszty – Aktywni Seniorzy”, sprzyjających integracji, aktywności i rozwijaniu pasji.

O godzinie 13.00 rozpoczną się warsztaty kulinarne „Upieczone na zdrowie”. Będzie to okazja do wspólnego przygotowywania zdrowych wypieków, wymiany kulinarnych doświadczeń oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 59 863 77 26. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Od godziny 16.00 do 18.00 odbędzie się Kawiarenka Seniorów. Zapraszamy na popołudnie pełne rozmów, muzyki i spotkań w gronie znajomych. Na uczestników będzie czekał bezpłatny poczęstunek – kawa, herbata i ciasto. Wstęp na wydarzenie jest wolny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do udziału i wspólnego spędzenia piątkowego popołudnia w Klubie Osiedlowym „Baza”.

Wydarzenia realizowane są w ramach Programu aktywizacji społecznej seniorów w Lęborku „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030 (Priorytet III – Partycypacja społeczna osób starszych, edycja 2026).

Zapraszamy lęborskich seniorów na piątkowe spotkania w Klubie Osiedlowym „Baza”
Zapraszamy lęborskich seniorów na piątkowe spotkania w Klubie Osiedlowym „Baza”