Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Lęborska spotkał się z burmistrzem miasta
Członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Lęborska spotkali się dziś, tj. 13.06. br. z burmistrzem miasta, aby podziękować za wsparcie przy organizacji wyjazdu na występy do partnerskiego miasta Kretinga na Litwie. Podczas spotkania, które odbyło się w ratuszu, zespół przekazał pozdrowienia oraz drobne upominki od litewskich przyjaciół.
W trakcie rozmowy z burmistrzem, członkowie zespołu podzielili się wrażeniami z pobytu w Kretinga oraz omówili swoje przyszłe plany artystyczne. Wyjazd na Litwę był dla zespołu nie tylko okazją do zaprezentowania polskiej kultury, ale także do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń z litewskimi artystami.
Burmistrz wyraził swoje uznanie dla działalności zespołu oraz podkreślił znaczenie takich inicjatyw w budowaniu międzynarodowych relacji i promocji kultury. Obie strony zgodziły się na kontynuację współpracy i planowanie kolejnych wspólnych projektów.