Urząd Miejski w Lęborku

Zostań liderem Szlachetnej Paczki w Rejonie Lębork

Utworzono: 07-08-2017

Organizatorzy akcji „Szlachetna Paczka” szukają pełnoletnich, aktywnych osób z energią do działania w terenu Lęborka i okolic. Ludzi szukających wyzwań, których nakręcają kolejne zwycięstwa. Ludzi ciekawych świata, otwartych na innych, odpowiedzialnych i zaangażowanych w to, co robią.

LIDER buduje drużynę. Dociera do wyjątkowych rodzin, które znalazły się w potrzebie. Uczy się „Mądrze pomagać”, zarządzać zespołem, wydobywać potencjał ze swoich wolontariuszy. Rozwija umiejętności miękkie między innymi kontakt z drugim człowiekiem, motywowanie innych i siebie, empatia. Podkręca swoje atuty na rynku pracy: nabywa doświadczenie potwierdzone zaświadczeniem, rozwija umiejętność działania w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne, talent organizacyjny, umiejętności społeczne.

V POWODÓW NA TO, ŻE WARTO ZOSTAĆ LIDEREM SZLACHETNEJ PACZKI
#1 Możesz zmieniać świat i widzieć konkretne efekty
#2 Rozwijasz cenne na rynku pracy kompetencje
#3 Poszerzasz swoje horyzonty/ masz realny wpływ na zmianę
#4 Poznajesz nowych ludzi
#5 Wolontariat to niezapomniane przeżycia

Jeśli zainteresowała Cię rola Lidera, nie zwlekaj Zgłoś się www.superw.pl Właśnie trwa rekrutacja Liderów do XVII edycji SZLACHETNEJ PACZKI. Masz pytania? Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl lub dzwoń do Koordynatora Regionalnego Iwony Cudowskiej-Żukowskiej Tel. 508180277

Zostań liderem Szlachetnej Paczki w Rejonie Lębork

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF