Urząd Miejski w Lęborku

Współpraca

Lęborskie Centrum Kultury Fregata

 Kino "Fregata" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych oraz do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Kino"Fregata" posiada sprzęt do projekcji cyfrowych oraz w technologii 3D zakupiony przy współfinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


Centrum Informacji Turystycznej "Kaszubski Pierścień"

Projekt „Zintegrowany System Informacji Turystycznej: Budowa Centrów Informacji  Turystycznej – Bramy Kaszubskiego Pierścienia wraz z kampanią promocyjną” składa się z dwóch części: inwestycyjnej oraz kampanii promocyjnej. 


Kaszubski Pierścień

 Zintegrowany System Informacji Turystycznej: Budowa Centrów Informacji Turystycznej - Brama Kaszubskiego Pierścienia wraz z kampanią promocyjną.


CATCHING THE FUTURE

 Co to jest CTF – Zdobywanie przyszłości! Jest to projekt, którego celem jest wzmocnienie potencjału małych i średnich przedsiębiorstw (10-200 zatrudnionych) na obszarze gmin uczestniczacych w projekcie, poprzez nawiązywanie kontaktów, szkolenia, wymianę doświadczeń a także tworzenie różnych platform długoterminowego rozwoju i zwiększania konkurencyjności.


Pomorze biega - aktywnie i z pomysłem

 Radio Gdańsk we współpracy z organizatorami 10 pomorskich biegów rozpoczyna cykl imprez biegowych „Pomorze Biega". Cel jaki sobie postawiono to promocja biegania i aktywnego odpoczynku. Dla jednych sukcesem będzie ubranie dresów i wyjście pobiegać.


Ważne
Lęborskie Dni Jakubowe już 20-22 lipca!
18-07-2018
Lęborskie Dni Jakubowe, największa i najważniejsza impreza...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF