Urząd Miejski w Lęborku

Akcja Masz Głos – trwa nabór

Utworzono: 11-09-2019

Trwa nabór do akcji Masz Głos 2019/2020. W akcji mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, uniwersytety trzeciego wieku, rady młodzieżowe i rady seniorów, biblioteki, domy kultury, szkoły, lokalne gazety i portale informacyjne. Mogą też zgłosić się osoby i organizacje, które już brały udział w akcji Masz Głos. Akcja Masz Głos to przedsięwzięcie, które pomaga zmieniać najbliższe otoczenie tak, aby mieszkańcom żyło się wygodniej, ciekawiej, łatwiej.

Aby zacząć działać, należy do końca września zarejestrować się na stronie www.maszglos.pl  w zakładce Dołącz do akcji.

Jeszcze we wrześniu w całej Polsce odbywać się będą bezpłatne szkolenia. W województwie pomorskim szkolenie odbędzie się 14 września 2019 w Instytucie Kultury Miejskiej (ul. Długi Targ 39/40 w Gdańsku)  w godzinach od 11.00 do 17.00.

Zapisy pod tym linkiem: https://www.maszglos.pl/szkolenie/szkolenie-w-gdansku/

Szkolenia są otwarte. Aby wziąć w nich udział, nie trzeba dołączać do akcji. Podczas pierwszej części szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak prowadzić lokalne działania. Do udziału w drugiej części zapraszane są osoby z doświadczeniem aktywności lokalnej i już uczestniczące w działaniach Masz Głos – jest to część ekspercka, bardziej zaawansowana tematycznie.

Akcja Masz Głos – trwa nabór
Ważne
Zmiana organizacji ruchu na odcinku al. Niepodległości
20-08-2019
Firma WANT Sp. z o.o.- wykonawca remontu mostu nad rzeką Łebą w ciągu drogi...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF