Urząd Miejski w Lęborku

Aktualności

Podsumowanie XIII Konkursu na dekoracje świąteczne „Rozświetlmy Lębork”

Środa, 1 lutego 2017

Po raz trzynasty w Lęborku przeprowadzony został Konkurs Świąteczny na Najbardziej Atrakcyjną Dekorację Świąteczną pod hasłem „Rozświetlmy Lębork". Komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie obiekty w poszczególnych kategoriach: Balkony/okna, Ogrody przydomowe oraz Przedsiębiorstwa/Instytucje.

 

Więcej

Katarzyna Groniec zaśpiewa Osiecką

Wtorek, 31 stycznia 2017

Lęborskie Centrum Kultury “Fregata” zaprasza na koncert Katarzyny Groniec. Ta wyjątkowa artystka zaprezentuje w Lęborku swój program pod tytułem “Zoo z piosenkami Agnieszki Osieckiej”. Na koncert zapraszamy w piątek, 24 marca 2017 roku. 

Więcej

Spotkanie Kapituły Pomorskiej Drogi św. Jakuba

Wtorek, 31 stycznia 2017

W dniu 2 lutego godz. 11.00 w Sali Rajców lęborskiego Ratusza zbierze się Kapituła Pomorskiej Drogi św. Jakuba. Kapituła dba o rozwój i popularyzację Pomorskiej Drogi św. Jakuba.

 

Więcej

Muzyka filmowa i nie tylko – koncert we Fregacie

Piątek, 27 stycznia 2017

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Kameralnej PROGRESS pod dyrekcją Szymona Morusa. W niedzielę, 5 lutego o godz. 18.00 na scenie w Kinie „Fregata” będzie można usłyszeć najpiękniejsze tematy muzyki filmowej i klasycznej oraz szlagiery operetkowe.
Więcej

W bibliotece o podróży po Kazachstanie

Czwartek, 26 stycznia 2017

W czwartek 26 stycznia o godz. 18.00 Biblioteka Miejska w Lęborku zaprasza, w ramach cyklu spotkań podróżniczych, do klubu na spotkanie z panią Anną Matusewicz, która opowie o podróży, która wymykała się spod wszelkich scenariuszy.

 

Więcej

Halowy Turniej Tenisa Ziemnego „FERIE ZIMOWE 2017”

Środa, 25 stycznia 2017

W dniach 19 - 20 stycznia br. przeprowadzony został singlowy turniej tenisowy. Zawody odbyły się w hali Szkoły Podstawowej nr 8, w kategoriach: chłopców i dziewcząt. Wśród chłopców, po zaciętym meczu finałowym, zwycięstwo odniósł Maks Klawikowski po pokonaniu Piotra Tredera 5:7,7:6 i 10:8 /w tie break-u/, trzecie m-ce zajął Dominik Maszota, przed Adrianem Walkuszem i Bartoszem Kabała.

 

Więcej

Szkolenie dotyczące projektów unijnych

Środa, 25 stycznia 2017

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zapraszają na szkolenie dot. „Najważniejsze zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, które odbędzie się 30 stycznia 2017 r. w godz. 11.00-15.00 w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

 

Więcej

Otwarty konkurs ofert na zadanie publiczne pn. "Integracja 2017"

Wtorek, 24 stycznia 2017

Burmistrz Miasta Lęborka ogłasza otwarty konkurs ofert na zadanie publiczne Miasta Lęborka w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych pn: „Integracja 2017".
Więcej

Otwarty konkurs ofert na zadanie publiczne pn.”Wspieranie młodzieżowych inicjatyw 2017”

Wtorek, 24 stycznia 2017

Burmistrz Miasta Lęborka ogłasza otwarty konkurs ofert na zadanie publiczne Miasta Lęborka  w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych pn.”Wspieranie młodzieżowych inicjatyw 2017”.

 

Więcej

Noworoczny Koncert Świąteczny w międzynarodowej obsadzie

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Tłumy widzów przyciągnął w niedzielny wieczór (22.01.2017) „Noworoczny koncert świąteczny”. Występ Lęborskiej Orkiestry Kameralnej wraz z chórem "Głos Duszy” z Białorusi zapełnił  Sanktuarium św. Jakuba Apostoła do ostatniego miejsca.

 

Więcej

XXIV sesja Rady Miejskiej

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

XXIV sesja Rady Miejskiej w Lęborku w dniu 25 stycznia 2017 r. o godzinie 12.00 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku przy  ul. Armii Krajowej 14.

 

Więcej

Warsztaty tańca współczesnego

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Teatr Tańca Jeszcze 5 Minut zaprasza na  kolejną odsłonę cyklicznych warsztatów tanecznych. Tym razem dwudniowe warsztaty w technice tańca współczesnego poprowadzi Marta Zawadzka - tancerka, choreograf, pedagog, teoretyk tańca.

 

Więcej

Dyżury radnych ze Stowarzyszenia „Ziemia Lęborska”

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Samorządowe Stowarzyszenie „Ziemia Lęborska” informuje, że radni miejscy i powiatowi, będący członkami stowarzyszenia w każdą pierwszą środę miesiąca pełnić będą dla mieszkańców miasta dyżury.

 

Więcej

Rozstrzygnięto przetarg na budowę ulic Tatrzańskiej i Lubelskiej

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Rozstrzygnięty został przetarg na budowę ulicy Tatrzańskiej i ostatniego odcinka ul. Lubelskiej. Drogową inwestycję wartą 552 tys. zł wykona do 20 lipca 2017 roku konsorcjum firm Kruszywo i Bituminium z Lini.
Więcej

Ogłoszenie

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Ogłoszenie o otwartym naborze partnera spoza sektora finansów publicznych dla STOWARZYSZEŃ na zagospodarowanie i udostępnienie terenu rekreacyjnego przy ul. Malczewskiego.

Więcej

Ogłoszenie

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów spoza sektora finansów publicznych na zawarcie partnerstwa w celu przygotowania i wspólnej realizacji Projektu OŻYWIONY LĘBORK "NOWY ŚWIAT" - usługi społeczne dla mieszkańców obszaru rewitalizacji.

Więcej
Ważne
Budżet Obywatelski na 2019 rok – w marcu składanie wniosków
13-02-2018
Rozpoczynamy szóstą edycję Budżetu Obywatelskiego w Lęborku. Składanie przez...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF