Urząd Miejski w Lęborku

Aktualności

Lęborczanie wybrali projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego

Wtorek, 31 maja 2016

W ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 lęborczanie głosowali w dniach 18-25 maja br. na 18 projektów, z których do realizacji wybranych zostało 8.

Więcej

Musical profilaktyczny „Szepty serc”

Wtorek, 31 maja 2016

Grupa Artystyczna ENOSIS PaT Lębork zaprasza na musical pt. „Szepty serc” realizowany w ramach projektu profilaktycznego „Wartością możemy być dla siebie”. Premiera spektaklu odbędzie się w dniu 3 czerwca br.

 

Więcej

Dzień Dziecka w Lęborku

Wtorek, 31 maja 2016

Jak co roku w dniu 1 czerwca Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci na wspólną zabawę z czarownicami i czarodziejami na Placu Pokoju. Rozpoczęcie – godz. 13.00.
Więcej

Mammobus w Lęborku

Wtorek, 31 maja 2016

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się w Lęborku w dniu 9 czerwca 2016 - na parkingu przy sklepie Kaufland, ul. Toruńska 6.
Więcej

Dzień Dziecka we Wdzydzach

Wtorek, 31 maja 2016

Na zabawę z okazji Dnia dziecka zaprasza Muzeum we Wdzydzach w dniu 1 czerwca w godzinach 9.00-16.00.
Więcej

XVI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Lęborka Szkół w Tenisie Ziemnym

Wtorek, 31 maja 2016

W miniony weekend na lęborskich kortach odbył się kolejny turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży. Zawody przeprowadzono w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców.  W zawodach wzięło udział  31 uczestników, a turniej przeprowadzony został systemem pucharowym.
Więcej

12 nowych mieszkań komunalnych przy Kusocińskiego

Wtorek, 31 maja 2016

Trwa budowa bloku przy ul. Kusocińskiego. Połowa z 24 mieszkań będzie miała status mieszkań komunalnych, pozostałe mają charakter komercyjny. Inwestorem w imieniu miasta jest Lęborskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Społecznego. 
Więcej

II Lęborski Festyn Seniora

Poniedziałek, 30 maja 2016

 II Lęborski Festyn Seniora organizują w dniu 4 czerwca w godz. 11.00-17.00 Stowarzyszenie „Żyj dla innych” i Dom Seniora „Magnolia”.

Więcej

II Półmaraton Wrotkarski

Piątek, 27 maja 2016

Już niebawem - w niedzielę 5 czerwca 2016r. - w Lęborku zorganizowany zostanie II Półmaraton Wrotkarski.

 

Więcej

„Braciszek i siostrzyczka”- spektakl dla dzieci w Stacji Kultura

Piątek, 27 maja 2016

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na piąte przedstawienie z cyklu „Niedzielne spotkania z teatrem”. 12 czerwca o godz. 15.00 Teatr Gdynia Główna zaprezentuje w Stacji Kultura (dworzec PKP, ul. Dworcowa 8) przedstawienie pod tytułem „Braciszek i siostrzyczka”, na podstawie baśni braci Grimm.
Więcej

Bezpłatne konsultacje w Mobilnym Punkcie Informacyjnym

Piątek, 27 maja 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI).  Bezpłatne konsultacje odbędą się 31 maja (wtorek) w godzinach 10.00 – 13.00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lęborku, ul. Krzywoustego 1.
Więcej

W niedzielę Piknik i Zawody Jeździeckie w Runowie

Środa, 25 maja 2016

W najbliższy weekend w Runowie k/ Lęborka już po raz czwarty odbędą Jeździeckie Mistrzostwa Kaszub połączone z Piknikiem Rodzinnym „Skarby Kaszub”. Imprezę Honorowym Patronatem objął Burmistrz Lęborka Witold Namyślak.  Wstęp i korzystanie ze wszystkich atrakcji jest bezpłatne.
Więcej

Ogólnopolska akcja zbierania pamiątek historycznych

Wtorek, 24 maja 2016

Muzeum Historii Polski rozpoczęło ogólnopolską akcję zbierania pamiątek historycznych - „Małe Wielkie Historie”.

 

Więcej

Dużo pomysłów i propozycji na rewitalizację "Lęborka Północ"

Wtorek, 24 maja 2016

19 maja br. w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Nr 3 w Lęborku przeprowadzona została debata, której celem było rozpoznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i innych oraz zestawienie ich z możliwością realizacji przedsięwzięć w ramach rozpoczynającego się procesu rewitalizacji miasta Lęborka.
Więcej

Konkurs ofert na zadanie publiczne Miasta Lęborka ”WAKACJE - 2016"

Wtorek, 24 maja 2016

Burmistrz Miasta Lęborka ogłasza otwarty konkurs ofert na zadanie publiczne Miasta Lęborka w zakresie ochrony i promocji zdrowia, przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, wypoczynek dzieci i młodzieży pn.: ”WAKACJE - 2016".

 

Więcej

Obliwice zapraszają 28 i 29 maja na Turystyczne Dni Gminy, Piknik i Biegi Przełajowe

Wtorek, 24 maja 2016

29 maja w podlęborskich Obliwicach rozegrany zostanie XXXIV Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” im. Tomasza Hopfera. Dzień wcześniej po gminie Nowa Wieś Lęborska maszerować będą miłośnicy Nordic Walkingu, a swój Piknik będą miały organizacje pozarządowe powiatu lęborskiego.

Więcej
Ważne
Budżet Obywatelski na 2019 rok – w marcu składanie wniosków
13-02-2018
Rozpoczynamy szóstą edycję Budżetu Obywatelskiego w Lęborku. Składanie przez...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF