Urząd Miejski w Lęborku

Aktualności

Konkurs Poezji Miłosnej „Szeptem”

Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Już po raz osiemnasty Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku zaprasza młodzież z powiatu lęborskiego do udziału w Konkursie Poezji Miłosnej „Szeptem”. Wiersze składać należy do 3 lutego 2016. Rozstrzygnięcie konkursu – 12 lutego 2016.
Więcej

Sesja budżetowa Rady Miejskiej

Poniedziałek, 14 grudnia 2015

XV  sesja Rady Miejskiej w Lęborku odbędzie się w dniu 18 grudnia 2015 r. o godzinie 12.00 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w  Lęborku.

 

Więcej

Piąta kolejka siatkarskich rozgrywek amatorów w Lęborku

Poniedziałek, 14 grudnia 2015

W Mikołajki 6 grudnia rozegrana została 5 kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. W niedzielne przedpołudnie 8 zespołów walczyło o ligowe punkty.
Więcej

50 lat Przedszkola nr 5

Czwartek, 10 grudnia 2015

W dniu dzisiejszym w Przedszkolu nr 5 odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia placówki. Przybyłych gości, władze miasta oraz rodziców powitała dyrektor Wiesława Krefta. Najmłodsze przedszkolaki przygotowały występ artystyczny, prezentując umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie.
Więcej

Konkurs na dekoracje świąteczne

Wtorek, 8 grudnia 2015

Po raz dwunasty w okresie świątecznym w Lęborku organizowany jest Konkurs Świąteczny na Najbardziej Atrakcyjną Dekorację Świąteczną pod hasłem „Rozświetlmy Lębork”. Konkurs trwa od 11 do 28 grudnia 2015 roku.
Więcej

XXIV Bieg Mikołajkowy

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Już po raz XXIV w dniu 4 grudnia br. na ulicach Lęborka został przeprowadzony bieg z okazji Mikołajek. W Biegu udział wzięli uczniowie szkół podstawowych powiatu lęborskiego. Biegi przeprowadzone zostały w formie sztafet osobno dla dziewcząt, osobno dla chłopców.

Więcej

Wystawa malarstwa Ryszarda Zająca

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Ryszarda Zająca. Początek w czwartek 10 grudnia o godzinie 18.00 w sali wystawowej Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy alei Niepodległości 6 w Lęborku.

 

Więcej

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Samorząd Województwa Pomorskiego ogłosił konkurs dla organizacji pozarządowych.  Od 26 listopada do 14 grudnia 2015 roku mogą one składać wnioski na dofinansowanie projektów, ukierunkowanych na zwiększenie zatrudnienia osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osób z niepełnosprawnościami.

 

Więcej

Maraton Pisania Listów - akcja Amnesty International

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Podobnie jak w innych miastach, także w Lęborku 10 grudnia 2015r.  będzie można pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International. W organizację lęborskiej akcji  zaangażowała się grupa PaT działająca w Gimnazjum nr 1.

 

Więcej

Spotkanie Kapituły i Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba - „Droga św. Jakuba musi żyć”

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

W czwartek 3 grudnia br. w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku odbyło się spotkanie Kapituły i Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba. 
Więcej

Mikołajki w Kinie "Fregata"

Czwartek, 3 grudnia 2015

Lęborskie Centrum Kultury zaprasza na Mikołajki w Kinie "Fregata". W tym roku 6 grudnia kino proponuje dwie produkcje: animację „Dobry dinozaur” oraz film „Igrzyska śmierci:  Kosogłos. Część 2”. 
Więcej

Ankieta o potrzebach centrum Lęborka

Czwartek, 3 grudnia 2015

Miasto Lębork przygotowuje projekt, który będzie się ubiegał o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Działania 8.3 Materialne i niematerialne dziedzictwo kulturowe.

Więcej

III Mikołajowy Nordic Walking

Środa, 2 grudnia 2015

5 grudnia odbędzie się III Mikołajowy Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska w Obliwicach. Szlak ma formę pętli długości 7,7 km, prowadzi przeważnie drogami gruntowymi i duktem leśnym, czas przejścia ok. 1 godz. 20min.

Więcej

XXIV Bieg Mikołajkowy

Środa, 2 grudnia 2015

W dniu 4 grudnia 2015r. o godz. 11.00 odbędzie się XXIV Bieg Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży. Trasa biegu będzie przebiegała ulicami: Orzeszkowej, Armii Krajowej, Derdowskiego, Basztowej, Wyszyńskiego, Findera, Orzeszkowej.
Więcej

IV kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku

Wtorek, 1 grudnia 2015

W ostatnią niedzielę listopada odbyła się czwarta kolejka rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Tego dnia rozegrano 4 mecze, dwa pierwsze zakończyły się wynikami po 2:0, dwa kolejne były bardziej wyrównane i zakończyły się wynikiem 2:1.

 

Więcej

Konkurs ofert na ”Prowadzenie Centrum Organizacji Pozarządowych”

Wtorek, 1 grudnia 2015

 Burmistrz Miasta Lęborka ogłasza otwarty konkurs ofert na zadanie publiczne miasta Lęborka w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz  podmiotów wymienionych w art. 3 ust 3, w zakresie określonym w pkt 1-32,  pn. ”Prowadzenie Centrum Organizacji Pozarządowych”

Więcej
Ważne
Dzień Dziecka w Lęborku
15-05-2018
1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę na Placu Pokoju. Czekają...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF