Pełna atrakcji sobota w Lęborku – dinozaury, smok Edzio i Holi Day!
Już w sobotę, 5 lipca 2025 r., plac Pokoju w Lęborku zamieni się w prawdziwe centrum rodzinnej rozrywki. Przed nami wyjątkowe popołudnie pełne emocji, kolorów, muzyki i niezapomnianych wrażeń. Na mieszkańców i gości czekają aż trzy niezwykłe wydarzenia - Bańkowa Kraina Zabawy ze Smokiem Edziem, Festiwal Dinozaurów oraz Holi Day – święto kolorów. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!
O godz. 15 wystartuje Bańkowa Kraina Zabawy ze Smokiem Edziem. Spotkanie z uwielbianą postacią znaną z kanału YouTube, to będzie okazja na przytulenie się, wspólne zdjęcia i zdobycie autografu. W powietrze polecą tysiące bajecznych baniek mydlanych, a na dzieci czekać będzie kolorowa strefa dmuchanych zamków, zabawy i konkursy z nagrodami oraz słodkie smakołyki. Finałem wydarzenia będzie koncert smoka Edzia – gwarancja świetnej zabawy i uśmiechu na twarzach najmłodszych.
Godzinę później rozpocznie się fascynująca podróż w czasie do epoki dinozaurów. Spotkacie tu m.in. majestatycznego Tyranozaura Rexa, Triceratopsa i inne prehistoryczne gady. Dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach, odwiedzić strefę wykopalisk i odkryć sekrety świata sprzed milionów lat. Nie zabraknie także mega baniek, dinozaurowych gadżetów, kolorowych słodyczy i ruchomego, realistycznego dinozaura, który zaskoczy każdego!
Na zakończenie dnia – eksplozja radości i barw - Holi Day. To energetyczne święto kolorów, podczas którego uczestnicy będą wyrzucać w powietrze proszki holi, tworząc tęczową chmurę nad miastem. W rytm muzyki i przy fantastycznej atmosferze wszyscy – młodsi i starsi – stworzą wspólnie wyjątkowy, kolorowy spektakl. Początek o godz. 18.












